Kapcsolat

Rendezés kategória szerint

  • Összes megjelenítése
  • Aruba hálózat
  • Műveletvégzés
  • Tárolás

Kiss Gyula

Role: Szerver- és adattároló csoportvezető

Tel: +36 20 973 0525

Email: gyula.kiss@ingrammicro.com

E-mail küldése

Gonda-Gémes Annamária

Role: HPE értékesítési menedzser

Tel: +36 20 270 2899

Email: Annamaria.Gonda@ingrammicro.com

E-mail küldése

Birincsik György

Role: Szerver, storage technikai szakértő

Tel: +36 20 261 1726

Email: Gyorgy.Birincsik@ingrammicro.com

E-mail küldése

Szenteszki Tibor

Role: HPE termékmenedzser

Tel: +36 20 575 6945

Email: tibor.szenteszki@ingrammicro.com

E-mail küldése

Tiba Tamás

Role: GreenLake specialista és HPE oktató

Tel: +36 20 401 0465

Email: Tamas.Tiba@ingammicro.com

E-mail küldése

Bitter Csaba

Role: HPE Aruba termékmenedzser

Tel: +36 20 915 9529

Email: csaba.bitter@ingrammicro.com

E-mail küldése

Habó Gábor

Role: Hálózati csoportvezető

Tel: +36 20 581 3050

Email: gabor.habo@ingrammicro.com

E-mail küldése